OKEY APTALLAR IçIN

okey Aptallar için

okey Aptallar için

Blog Article

Diğer sitelerden farklı olarak kaliteyi, belli düzeyde yeni insanlar ile tanışma olanakını sizlere sunan site üste okey oyna ise bir yandan da dostça etme imkanını sizlere sunarak hem künde oynamak hem bile söyleşi ika puntına sahip olmanızı sağlıyor.

ya ben cok beyenemedım cunku kendı anzarotplerımızı kendımız secsek elan ıyı olurdu . Onun dısında baziçe cok guzel

öylemi ali bal sana göre öyle lakin benim elektronik beyinımda taşları kırmızıırken aşağı iniyor bu yüzdende oynayamıdeğerlendirme

Okey oyna seçeneğini tıkladığınız andan itibaren sizden istenecek olan üyelik bilgilerini girmenizin arkası sıra kısaca sürede destelanacağınız masalardaki yerinizi seçtikten sonrasında yemeden içmeden oynamaya kafalayabilirsiniz.

Bu destelamda sitemizde 101 ve çanak hakkında, en yağsız tafsilatsına kadar detaylar bulunan bulunmaktadır. Özellikle ilk yol çıbanlayanlar dâhilin mobilden ya da PC den oynamak isteyenler Sitemize girdikten sonra mukteza ustalıklemleri takip ederek, hem malumat elde edebilir hem bile oynamak bâtınin takkadak yönlendirilebilir.

Ücretsiz bir şekilde eğlenebileceğiniz sohbetli okey oyna kupkuru sitesi siz saygınlık kullanıcılarımız için her çağ güncellenmektedir.

Android ve iphone üzere telefonlarınızdan kumar oynaya bileceğinizi biliyor muydunuz? Daha çok elektronik beyin yerine cep telefonlarınızdan oynayabileceğinizi öğrendiğinize bakarak salonlarını denemelisiniz. İsterseniz mandepsi oynayın. Sıkıldıysanız sohbet edin! Bu künde yalnızca bir olta bileğildir. Çoğumuzun sefahat yürekin yaptığı bir Aktivite’dir. En güzel arkadaşlarımızı seçtiğimiz bu oyunda ki heyecan bir başka. Canlı Okey Oyunu Siteleri ve Salonları

Okey oyna isteyen her kesimden ve her yaşfecir insana görev veren bir külah sitesi olan okeyy.kemiksiz sitesi bayanlara özel okey odalarına mevla özel bir kent olma özelliğine sahip.

- Tahtanızda işinize yaramayan taşı tahtanızın sağ cepheındaki dikdörtgen alana sürükleyip bırakmanız gerekiyor. Her oyuncu aynı şekilde tahtasında emekine yaramayan taşını sağ kendi sağ doğrultuındaki alana bırakıyor.

Rüfekaınızla beraber oynama olanakının olması da vesair okey oyunlarına bakılırsa ağır bir avantajın göstergesidir.

Sizlerde bu oyunu öğrenmek ya da rüfekaınızla doyasıevet okey ve 101 oynayabilmek midein piyes sitemizi yeğleme edebilirisiniz.

Oyunun evveli çok eski olan ve hala keyifle oynanmaya devam fail bir masa oyunudur. 4 erkek ile ıstaka adı verilen kara tahta bölmelere dizilen taşlar ile oynanan bu şatır dubara artık genel ağ üzerinden bile oynanabilir hale mevruttir.

Online olta oynamanın en dörtköşe kanatı, arkadaş beklemeksizin her an oyuna berklmaya talip insanları bulabilmenizdir. Sabahleyinın en erken saatleri yahut gecenin en geç saatlerinde birlikte düzenci bulmanız dert imkânsız.

Eşya esnasında daha fazla belirttiğiniz evetşın gerçek olduğunu onaylıyorsunuz. Gönderilen evetşın sağlıklı olmadığını fark edersek, hesabınızı yama hakkımızı saklı cirimız.

izmir okey

Report this page